top of page

Kompetencje

Instalacjami audio-video zajmujemy się od 17 lat, starając się być na bieżąco ze zmieniającą się technologią , nowym rozwiązaniami komunikacyjnym oraz wysoką jakością produktów i oferowanych usług. Naszym Klientom oferujemy jedynie sprawdzonych dostawców urządzeń, które idealnie pasują do konkretnego projektu i gwarantują niezawodną pracę. My,  z naszej strony zapewniamy dalszą opiekę serwisową po upływie gwarancji producenta w postaci elastycznych umów serwisowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie inwestycji, od pomysłu na papierze, po konkretne oferty cenowe, instalacje, konfigurację i szkolenie.

Projektory multimedialne

 • uniwersalne - przeznaczone do projekcji mobilnych i instalacji w mniejszych salach konferencyjnych. Różnorodna optyka i warunki gwarancyjne pozwalają na elastyczne wybranie produktu - nie producenta – idealnie dopasowanego do potrzeb i warunków Sali konferencyjnej

 • instalacyjne - urządzania stacjonarnie pracujące, w których istotną zaletą jest wymienna optyka i rozdzielczości w zakresie XGA do WUXGA (1920x1200), a także duży wybór jasności, do 10 000 Ansi. Urządzenia pracują w aulach, salach widowiskowych, muzealnych czy w instalacjach artystycznych , gdzie stanowią element scenografii. A uwzględniając nowoczesne źródła światła LED czy LED –Laser takie rozwiązanie ze względów ekonomicznych jest chętnie wybierane do wyposażenia sal konferencyjnych w obiektach hotelowych.

 • profesjonalne - przeznaczone do projekcji wielkoformatowych, gdzie poziom jasności i rozdzielczości w instalacjach składających się z wielu projektorów jest najwyższy z możliwych, nawet 30 000Ansi w pojedynczym urządzeniu. Wszystko to jest dostępne dzięki szeregowi wbudowanych funkcji typu Edge Blending, Warp, Mapping czy automatyczne zarządzanie poziomem jasności.

 • kino domowe - urządzania dedykowane do pracy z obrazem video o dużych rozdzielczościach Full HD oraz 4K, wysokim kontrastem generowanego obrazu oraz cichym układem chłodzenia

Ekrany projekcyjne

Ekrany projekcyjne

 • stacjonarne - ścienne lub sufitowe - z powierzchnią projekcyjną rozwijaną motorycznie lub manualnie. Do wyboru mamy stałe rozmiary i formaty lub całkowitą personalizację produktu . Urządzenia , które montujemy do ściany lub sufitu , również z opcją całkowitego zabudowania

 • mobilne - z powierzchnią rozwijaną na statywie lub napinaną na ramie zintegrowanej z rozkładaną konstrukcją wolno-stojącą

Systemy wielkoformatowe i digital signage

Zasób naszych kompetencji obejmuje również projektowanie, instalowanie oraz zarządzanie systemami informacji rozproszonej, która dzięki dostępowi do Internetu oraz właściwie dobranym wyświetlaczom umożliwia szybką zmianę wyświetlanej treści na wybranych lub na wszystkich urządzeniach jednocześnie, bez wychodzenia zza biurka. Jest to obecnie najbardziej wszechstronne narzędzie marketingowe, umożliwiające dotarcie do świadomości dużej grupy potencjalnych klientów.

 

Nasze systemy zbudowane są jedynie z profesjonalnych komponentów , umożliwiających pracę w różnych warunkach, 24/7 z odpowiednio długimi gwarancjami producentów na tak specyficzną pracę. Wraz systemami DS częstym elementem składowym są wizualizację wielkoformatowe zbudowana w wielu wyświetlaczy LCD mające jeden cel – maksymalizacje efektu projekcji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie mając na uwadze potrzeby Klienta, trzymając się jednocześnie możliwości technologicznych urządzeń dostępnych na rynku, dlatego korzystamy z wielu dostawców:

 • Monitorów LFD

 • Projektorów profesjonalnych

 • Procesorów i stacji graficznych

Dzięki ogromnej różnorodności produktów dostępnych wraz z systemem do zarządzania możemy tworzyć systemy totemowe, oparte o wolno stojące rozwiązania zewnętrzne i wewnętrzne , dotykowe, dwustronne itd....

Systemy rezerwacji sal

Narzędzie to pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni sal konferencyjnych, gdzie w łatwy i czytelny sposób możemy z poziomu naszego komputera lub smartfonu sprawdzić i gdzie i kiedy możemy mieć wolną salę konferencyjną. W systemach typu „custom” każdą funkcjonalność umieszczamy w pisanym do tego celu oprogramowaniu , ale dzięki temu oprócz tradycyjnych informacji o zajętości możemy wyświetlać filmy reklamowe, udzielać informacji , zamawiać taksówkę lub kawę.

System rezerwacji sal konferencyjnych bazuje zazwyczaj na serwerach zewnętrznych (m.in Exchange, Google, czy Office 365). Głównym składnikiem systemu jest elegancki ekran dotykowy, który umieszcza się przy każdej sali konferencyjnej. Na ekranie znajdują się informacje: kto i na jak długo zarezerwował salę. Istnieje możliwość rezerwacji sali bezpośrednio z panelu dotykowego lub z dowolnego komputera bezpośrednio w kalendarzu Outlook.

Systemy wideokonferencyjne

Naszych klientów wyposażamy również w systemy do wideokonferencji - od prostych systemów softwarowych i systemów typu huddle room, do rozwiązań wielo połączeniowych, gdzie jakość obrazu i dźwięku musi być na najwyższym poziomie

Nagłośnienie

Nagłośnienie to druga składowa naszych systemów video, bez której efekt nie byłby pełen. Każda sala spotkań, konferencyjna, szkoleniowa, przestrzeń biurowa czy też usługowo – komercyjna zapewnia osobą w niej przebywającym pewno dawkę dźwięków. My te dźwięki dzielimy w zależności od przeznaczenia na np. nagłośnienie prelegenta, tło muzyczne, nagłośnienie sceniczne, system ewakuacyjny itd. W 99% przypadków nie ma możliwości połączyć w/w systemów w dobry sposób, aby usatysfakcjonowały różne potrzeby klienta, Dlatego tak ważnym elementem nagłośnienia jest ustalenie jego celowości , a nie uniwersalności. My korzystamy z różnego rodzaju produktów od różnych producentów, narzędzi konfiguracyjnych oraz wiedzy i doświadczenia akustyków.

Systemy wspierające

 • Okablowanie sygnałowe, strukturalne, instalacje głośnikowe, antenowe, sieci wi-fi

 • Przyłącza sygnałowe meblowe, ścienne

 • Rozwiązania do transmisji sygnału video wysokiej rozdzielczości na duże odległości

 • Rozdzielcze sygnału, konwertery, matryce, systemy centralnego sterowania

 • Windy oraz uchwyty ścienne/ sufitowe do projektorów i monitorów

bottom of page